Zoznam kontaktov

■ POSTPRODUKCIA – spracovanie záznamov
■ PLAYLIST – zoznam Vami navrhnutých piesní
■ ŽIVÁ KAPELA – cimbal, husle, kontrabas, spev

Na základe neustále sa zvyšujúceho dopytu po profesionalizácii služieb v oblasti poskytovania event servisu na VIP svadbách, sme sa rozhodli rozšíriť portfólio našich služieb v tomto segmente.

K tomuto rozhodnutiu sme dospeli na základe zvýšeného záujmu o využitie našich služieb na exkluzívnych svadbách.

Poskytujeme výber najlepších služieb v oblastiach, v ktorých máme najväčšie skúsenosti a referencie.

Využitím našich služieb Vám garantujeme najlepších profesionálov z daných oborov.

DJ:
 Ponúkame profesionálov z oblasti Djingu, ktorí disponujú širokým spektrom hudobného archívu, ktorý im umožňuje prispôsobiť hudobnú produkciu všetkým vekovým kategóriam. Každý DJ má za sebou dlhoročnú, minimálne viac ako 10 ročnú prax v oblasti Djingu a moderovania. Používajú výhradne profesionálnu techniku od svetových výrobcov.

Fotograf a kameraman:
 Variabilná technika a precízne oko našich fotografov  a kameramanov zaznamenajú najkrajšie momenty Vášho slávnostneho dňa.

Živá hudba:
 Profesionálny hudobníci ako tradičný hudobný doprovod Vášho svadobného dňa Vám zabezpečia spokojnosť a spev na perách Vašich hostí.

Sprofesionalizovaním našich služieb Vám vieme zaručiť splnenie vašich predstáv  a ponúknuť Vám viac ako je štandard.

Viac sa o nás dozviete na http://facebook.com/itsshowtimesk

www.its-showtime.sk