PDFTlačiťE-mail
Úvod / Tanečná škola / Prvý svadobný tanec

Prvý svadobný tanec 

Tanečná škola Plešinger Vám ponúka možnosť ako potešiť a prekvapiť Vašich svadobných hostí, rodinu, priateľov a známych na Vašej svadobnej hostine.

Postavíme pre Vás choreografiu prvého svadobného tanca, na hudbu, ktorá sa Vám páči.

Prvý svadobný tanec by mal byť príjemnou spomienkou na Váš svadobný deň! Pri prvom svadobnom tanci nejde o dokonalé tanečné výkony ako v Let`s Dance, ale skôr o akýsi rituál, ktorý sa stane súčasťou Vášho manželského sľubu, ktorý si v tento Váš veľký deň dáte. A ak sa naň dostatočne včas pripravíte, určite si ho užijete a potešíte svadobných hostí

V našej tanečnej škole, Vám zostavíme choreografiu Vášho prvého spoločného manželského tanca na hudbu, ktorá sa Vám páči a prispôsobíme ju Vašim tanečným schopnostiam. 

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 804051 alebo emailom Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Poďakovanie za svadobnú choreografiu:

"Dobrý večer p. Plešinger,
chcela by som sa Vám poďakovať za krásnu choreografiu, ktorú ste nám urobili. V sobotu sme mali svadbu a bol to ohromný zážitok nielen pre nás novomanželov, ale aj pre všetkých svadobných hostí. Počas celého tanca nás sprevádzal aplauz a veľa ľudí od dojatia normálne plakalo. Myslím, že sme to odtancovali slušne a že budeme mať do konca života na čo spomínať. Ešte raz ďakujeme. S pozdravom
Mária a Juraj" 

***

"Príjemný dobrý deň pán Plešinger,
chceme sa Vám poďakovať za choreografiu k nášmu svadobnému tancu. Odtancovali sme to možno aj s nejakými drobnými chybičkami :-) ale nikto si nič nevšimol a zožali sme obrovský aplaus, nakoľko toto od nás nikto nečakal :-) Dokonca sme dostali i pochvalu od kapely, že v ich histórií hrania na svadbách ešte nikto nemal taký svadobný tanec :-)
Prajeme vám i naďalej veľa úspechov vo vašej tanečnej škole a veľa spokojných klientov.
S pozdravom manželia Tavačovci"

 

Ukážky prvých svadobných tancov na YouTube:

 

 
Copyright © 2019 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.