Zumba v Žiline

ZUMBÍME pravidelne každý utorok v čase 18:00-19:00

• Chcete urobiť nečo pre svoje zdravie?
  • Baví Vás tanec?
  • Máte chuť sa pri cvičení zabávať?

Zabudnite na bezduché cvičenie a užívajte si ako na párty! Cvičiť a chudnúť sa dá v pohode, bez stresu a s radosťou! Príďte sa aj vy vyblázniť na hodiny ZUMBY k nám do Tanečnej školy Plešinger.

Horúce rytmy latinskoamerickej hudby počas hodiny ZUMBY dostanú do varu každého.

ZUMBA je to pravé pre Vás!

Základom cvičenia sú kroky latinskoamerických tancov v kombinácii s prvkami fitnes. ZUMBA je je zmes krokových variácií zložených zo salsy, čače, samby, merengue a mnohých iných latino tancov ktoré určite každého rozhýbu, vďaka čomu vzniká ľahko zapamätateľná choreografia. ZUMBA sa dá cvičiť v každom veku. Vo svete sa dokonca poriadajú aj kurzy pre deti a dôchodcov. Tancovať môžu tenkí, hrubí, krátki, dlhí,plešatí či vlasatí bohatí či chudobní. Zumba sa dá prispôsobiť každému. Kroky sa môžu zjednodušiť. Ide o to aby sa ľudia pri pohybe dobre cítili a bavili sa.

Ako na svojej stránke (http://www.zumba.sk/) píše najznámejšia slovenská inštuktorka ZUMBY Daniela Česneková:

"Zumba je kombináciou vysoko energickej a motivujúcej hudby a unikátnych tanečných pohybov, ktoré doslova umožňujú účastníkom cvičenia "vytancovať svoje starosti". Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché, aby účastníci cvičenia pri Zumba fitness programe vydržali, až kým nedosiahnu dlhodobé zdraviu prospešné výsledky. Zumba je nielen skvelá pre vaše telo, ale i pre vašu myseľ. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu! Zumba je dynamická a vzrušujúca hodina plná Latinsko-americkej a exotickej hudby. Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo. Zameriava sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce! Je to zmes posilňujúcich cvikov a jednoduchých tanečných krokov. Sexy a energické latinsko-americké rytmy vytvárajú "party atmosféru" pri čom prináša viditeľné výsledky. Zumba je zábavná, jedinečná, jednoduchá, efektívna a rapídne rýchlo sa stáva novou fitness senzáciou! "

V našej tanečnej škole sme sa rozhodli priniesť ZUMBU aj pre Vás! Pod vedením skúsenej inštruktorky Emily si budete môcť zacvičiť v našej tanečnej sále. Termíny kurzov si pozrite v rozvrhu.

Cena jednej hodiny je 3€/osobu.  Deti do 15 rokov 1 €, mamičky na materskej a ZŤP s preukazom majú 50% zľavu. Študenti 2€.

V predaji sú aj PERMANENTKY, samozrejme za zvýhodnú cenu. V ponuke sú dva typy a to:

• Permanentka pre dospelých: V cene 27€ je 10 vstupov, permanentka je prenosná.
  • Permanentka pre študentov: V cene  18€ je 10 vstupov, permanentka je neprenosná, je viazaná na meno a naďalej sa bude treba preukazovať aj nejakým dokladom.

Informujte sa na priamo na lekciách.

Prosím prihláste sa do mailing listu aby ste mali vždy aktuálne informácie o Zumbe (nové lekcie, zrušené lekcie, Zumbathony...)

Aktuálne informácie sú vždy na FB (https://www.facebook.com/zumbazilina

A takto nejako to vyzerá na ZUMBA PÁRTY. Toto video je zo Zelenej vody:

• ZUMBA Žilina on Facebook
Copyright © 2014 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.