Upozornenie ohľadom koronavírusu

Vyhlásenie Tanečnej školy Plešinger k situácii s vírusom.
Vážení návštevníci priestorov Tanečnej školy Plešinger na Rondli. Na základe situácie by som chcel uverejniť následovné vyhlásenie:

Tanečné kurzy:

• Po konzultácii s RUZSRZA môžeme vyučovať SÚKROMNÉ tanečné lekcie (pár a rodinný príslušníci) a prvý svadobný tanec.
  • Hromadné tanečné kurzy zatiaľ môžu prebiehať v následovnom režime:

Kurzy pre dospelých:

1. Základný kurz pre dospelých, ktorý začal v marci a bol Coronou prerušený… od 8.6.2020.
  2. Pokračovací kurz pre dospelých, ktorý začal v marci a bol Coronou prerušený…. od 3.6.2020
  3. Zlatý klub od stredy 3.6.2020
  4. Diamantový klub od 4.6.2020
  5. Tančiareň od 9.6.2020

Kurzy pre mládež:

• Plánujeme otvoriť strieborné kurzy pre mládež, ktoré boli prerušené Coronou. Ale ak tak, až od 8.6.2020 alebo 15.6.2020. Pretože sa jedná o mládež ešte otvorenie preveríme u hygienikov a upresníme.
  • Základný kurz pre mládež, ktorý bol prerušený Coronou zatiaľ neotvoríme, pretože sa jedná o kurz s väčším počtom mládeže na kapacitu sály pri nariadených obmedzeniach. Otvoríme ho až sa zmiernia nariadenia. Potom ho dokončíme aj s Venčekom.

###############    Aktuálne info nájdete na FB: https://www.facebook.com/tanecnaskola/posts/10157723552537585?notif_id=1591100412173071

Reštaurácia Rondel

Od pondelka 25. mája máme opäť otvorené.  Jedálny lístok nástete v časti „ReštauráciaTešíme sa na Vašu návštevu!

Spoločenské akcie v priestoroch TŠ.

Svadby budú prebiehať pri zabezpečení povinných hygienických opatrení podľa rezervácií, ostatné spoločenské udalosti až po uvoľnení.

V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme včas informovať.

Ak máte akékoľvek príznaky zhoršenia Vášho zdravotného stavu, zostaňte doma v karanténe, aby ste neohrozovali ostatných. Mládež – zostaňte v izolácii, prečítajte si dobrú knihu, zahrajte si na gitarke, alebo klavíri, potrénujte svoje vedomosti v anglickom jazyku, naučte sa upiecť palacinky, povysávajte Váš byt, utrite prach, alebo napíšte peknú báseň, nakreslite pekný obrázok, pošlite babke list… robte to na čo inokedy nemáte čas … ja pevne verím, že budete milo prekvapení, ako Vás to bude napĺňat a navyše budete užitoční.
PS: Neotáčame sa tancu chrbtom, opäť sa k nemu čoskoro vrátime, lebo tanec milujeme.

Ľuboš Plešinger – Majiteľ Tanečnej školy.