Upozornenie ohľadom koronavírusu

Prevádzka reštaurácie a Tanečnej školy počas súčasnej situácie:
Vážení návštevníci priestorov Tanečnej školy Plešinger. Vyzerá to tak, že sa s Kovidom budeme musieť naučiť žiť a fungovať. Prevádzka Tanečnej školy a Reštaurácie pokračuje nasledovne:

Tanečné kurzy:

Reštaurácia Rondel

Reštaurácia aktuálne funguje štýlom výdajného okienka. Jedlá z denného jedálneho lístka si u nás môžete vyzdvihnúť.

Od 7.6.2021 Vás s radosťou obslúžime v interiéri reštaurácie.

Spoločenské akcie v priestoroch TŠ.

V aktuálnej situácii môžeme poriadať akcie pre 25 osôb podľa podmienok aktuálnej vyhlášky (negatívne testy).

Od 7.6.2021 sa počet osôb v interiéri zvýši na 50.

V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme včas informovať.

Ak máte akékoľvek príznaky zhoršenia Vášho zdravotného stavu, zostaňte doma v karanténe, aby ste neohrozovali ostatných. Mládež – zostaňte v izolácii, prečítajte si dobrú knihu, zahrajte si na gitarke, alebo klavíri, potrénujte svoje vedomosti v anglickom jazyku, naučte sa upiecť palacinky, povysávajte Váš byt, utrite prach, alebo napíšte peknú báseň, nakreslite pekný obrázok, pošlite babke list… robte to na čo inokedy nemáte čas … ja pevne verím, že budete milo prekvapení, ako Vás to bude napĺňat a navyše budete užitoční.
PS: Neotáčame sa tancu chrbtom, opäť sa k nemu čoskoro vrátime, lebo tanec milujeme.

Ľuboš Plešinger – Majiteľ Tanečnej školy.