PDFTlačiťE-mail
Úvod / Agentúra 23 / Kultúrny program

Kultúrny program pre Vaše akcie

• Choreografia štandardná: cca 5 min. Hodí sa na otvorenie plesu.
  • Štandardné tance: 5 x 1,15“ min. Anglický Waltz, Viedenský Valčík, Argentínske Tango, Slowfox, Americký Quickstep. Tanečné páry v dlhých Večerných šatách vytvoria tú pravú tanečnú / plesovú atmosféru.
  • Latinskoamerické tance: 5 x 1,15" min. Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive cca 10 min. aj s hovoreným slovom k uvedeným tancom. Dievčatá oblečené v krásnych latino šatách s partnermi rozohrejú každú spoločnost vo víre latino muziky
  • Ohňová show: cca 20 min. program s horiacimi lanami a tyčami so sprievodnou hudbou.(hlavne do exteriéru) (Fotografie)
  • UV show: cca 20 min. program s UV reflexnými lanami a tyčami so sprievodnou hudbou. (Vhodné do interiéru)
  • Imitátor: zabávač, imituje hovoreným slovom a piesňami známe osobnosti kultúrneho a politického života.
  • Brušná tanečnica
  • Country tance - tanečná skupina Maryland Trenčín - tancujú Country tance, Dobové tance, Americký step, Kankán, do tanca vtiahnu aj divákov - učia country tance. Program je variabilný môže mať tri až päť vstupov. (Fotografie)
  • Karnevalové tanečnice: (Fotografie)
  • Moderný tanec: vystúpenie tanečnej skupiny
  • Moderovanie večera: od zahájenia vrátane tomboly
  • Terchovská muzika
  • dídžejov
  • živé kapely rôznych žánrov
  • herecké a spevácke osobnosti
  • osvetlenie
  • ozvučenie
  • Maľovanie na tvár, bodypainting
  • Klaun
  • Mikuláš, Čert
  • Divadlo pre deti
  • Jazda na koňoch
  • Balónová výzdoba (balustráda, héliom plnené balóny) (Fotografie)

…alebo iné podľa požiadavky klienta.

Informácie o ďalších ponukách získate na našich telefónnych číslach 041 / 7641 929, 7003 173-4, 0650 407127, 0903 804 051

Copyright © 2014 Tanečná škola Plešinger. Všetky práva vyhradené.