Darčekové poukazy

Potešte svojich blízkych originálnym darčekom

Obdarujte svojich blízkych niečim výnimočným a darujte im jedinečný tanečný zážitok!

Darčekový poukaz na tanečné lekcie je originálnym darčekom pre partnera, rodinu či kolegov. Darujte spoločné chvíle – čas strávený so svojím partnerom/partnerkou na hodinách tanca, kde sa naučíte základy štandardných, latinsko-amerických a národných tancov (podľa vlastného výberu).

Poukaz môžete využiť na tanečné kurzy pre dospelých aj mládež, súkromné hodiny  s lektorom či na prvý svadobný tanec a jeho choreografiu.

V prípade záujmu Vám radi pripravíme darčekový poukaz podľa vlastných predstáv.

Ideálny darček na Vianoce a narodeniny

Darček, ktorý Vám ostane celý život

Darček, ktorý je prospešný pre Vaše zdravie

Darček pre spoločne strávený čas so svojim partnerom/partnerkou

Ako na to?

Výber kurzu

Vyberte si z našej ponuky tanečných kurzov. Ponúkame kurzy pre začiatočníkov aj pre pokročilých tanečníkov, súkromné lekcie alebo prípravu choreografie prvého svadobného tanca.

Objednávka

Vybrať si môžete univerzálny darčekový poukaz alebo Vám ho vyrobíme na mieru s Vašim venovaním či iným textom. Zašlite nám vaše požiadavky na email info@tanecnaskola.sk.

Cena pouzkazu

Cena darčekového poukazu je vo výške ceny Vami vybraného kurzu, podľa aktuálneho cenníka. Poukaz si môžete vyzdvihnúť a uhradiť aj osobne v našej tanečnej škole.

Odoslanie poukazu

Poukaz Vám podľa vášho výberu pošleme buď emailom alebo poštou na Vami zadanú adresu, poprípade si poukaz môžete vyzdvihnúť osobne u nás v Tanečnej škole.

Kontakt