Darčekové poukazy

Potešte svojich blízkych originálnym darčekom

Obdarujte svojich blízkych niečim výnimočným a darujte im jedinečný tanečný zážitok!

Darčekový poukaz na tanečné lekcie je originálnym darčekom pre partnera, rodinu či kolegov. Darujte spoločné chvíle – čas strávený so svojím partnerom/partnerkou na hodinách tanca, kde sa naučíte základy štandardných, latinsko-amerických a národných tancov (podľa vlastného výberu).

Poukaz môžete využiť na tanečné kurzy pre dospelých aj mládež, súkromné hodiny  s lektorom či na prvý svadobný tanec a jeho choreografiu.

V prípade záujmu Vám radi pripravíme darčekový poukaz podľa vlastných predstáv.

Ideálny darček na Vianoce a narodeniny

Darček, ktorý Vám ostane celý život

Darček, ktorý je prospešný pre Vaše zdravie

Darček pre spoločne strávený čas so svojim partnerom/partnerkou

Ako na to?

Výber kurzu

Vyberte si z našej ponuky tanečných kurzov. Ponúkame kurzy pre začiatočníkov aj pre pokročilých tanečníkov, súkromné lekcie alebo prípravu choreografie prvého svadobného tanca.

Objednávka

V ponuke je univerzálny darčekový poukaz alebo Vám vyrobíme poukaz na mieru s Vašim venovaním či iným textom. Zašlite nám vaše požiadavky na email info@tanecnaskola.sk.

Cena pouzkazu

Cena darčekového poukazu je vo výške ceny Vami vybraného kurzu, podľa aktuálneho cenníka. Poukaz si môžete vyzdvihnúť a uhradiť aj osobne v našej tanečnej škole.

Odoslanie poukazu

Poukaz Vám podľa vášho výberu pošleme buď emailom alebo poštou na Vami zadanú adresu, poprípade si poukaz môžete vyzdvihnúť osobne u nás v Tanečnej škole.