TRÉNINGY PRE dospelých

Chcete sa naučiť tancovať najznámejšie spoločenské tance?

aktuality

Máme tu letný čas. Čas dovoleniek, kedy pravidelné kurzy neorganizujeme. Oddychujeme a naberáme sily do novej sezóny.  Nový tanečný kurz otvoríme po lete v septembriPrihlášku si však môžete podať už teraz online a určite Vám dáme vedieť, kedy nový kurz otvoríme. Počas leta sa Vám však môžeme venovať na individuálnych tanečných lekciách. 

Základný kurz

Základný tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií najznámejších spoločenských tancov. Kurz má rozsah osem lekcií jeden krát týždenne.

Pokračovací kurz

Pokročilý tanečný kurz nadväzuje na kurz základný. Zvyšuje úroveň tancov naučených v základnom kurze o nové figúry a variácie a naučíme sa nové tance.

Diamantový klub a Tančiareň

Diamantový klub je pre tých, ktorých  tanec baví a chcú pravidelne tancovať a naučiť sa niečo nové. Tančiareň ponúka priestor zatancovať si pod dohľadom skúseného lektora.

Súkromné lekcie

Súkromné lekcie sú vhodné pre jednotlivcov, ale aj páry. Na súkromných lekciách Vás naučíme tanec či viac tancov, ktoré si sami vyberiete.

Prvý svadobný tanec

Postavíme pre Vás choreografiu prvého svadobného tanca, na hudbu, ktorá sa Vám páči. Prvý svadobný tanec bude príjemnou spomienkou na Váš svadobný deň.

Kurzy pre firmy, hotely a skupiny

Ponúkame Vám možnosť komplexného či čiastočného zabezpečenia spoločenských večerov pre Vašich klientov vo forme minikurzu, či výuky spoločenských tancov.

Základný kurz

Naučte sa tancovať

V našej tanečnej škole máme dlhú tradíciu organizovania tanečných kurzov pre dospelých. Snažíme sa, aby lekcie tanca u nás neboli len o učení, ale hlavne o relaxe, aktívnom oddychu a príjemnej atmosfére. Tanec by mal v ľuďoch vyvolávať pocit radosti, uspokojenia, uvoľnenia, pohody, ale aj očakávania i vzrušenia z niečoho nového. Tešíme sa z toho, že „žiaci“ z našich kurzov odchádzajú s úsmevom na tvári a radi sa do našej tanečnej školy vracajú.

Základný tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií najznámejších národných, štandardných a latinsko-amerických tancov:

Kurz má rozsah osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne. Aktuálna cena kurzu pre rok 2024 je 110€ za osobu.

Výhodná ponuka

Ak ste na niektorý kurz už k nám chodili a chcete si ho zopakovať ponúkame Vám 50% zľavu!!!
Info pre budúcich novomanželov: Na mieru ušijeme a naučíme Vás svadobnú choreografiu na Vami vybranú hudbu na Vašu svadbu. Prekvapte sami seba aj svojich najbližších krásnym svadobným tancom!

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.

Pokračovací kurz

Keď Vás tanec baví

Pokročilý tanečný kurz nadväzuje na kurz základný. Zvyšuje úroveň tancov naučených v základnom kurze o nové figúry a variácie a ponúka nové tance:

Kurz má rozsah osem lekcií x 105 min. 1 x týždenne.
Cena kurzu je 110€/osobu.

Tanečné kurzy pre dospelých otvárame priebežne počas celého roka, podľa záujmu. Podmienkou na otvorenie kurzu je aspoň 10 nahlásených párov. Preto sa prosím prihláste a my Vás budeme informovať, kedy začne najbližší kurz.

Máte otázky?

Pre bližsie informácie o kurzoch nás kontaktujte telefonicky či e-mailom.

Diamantový kurz a tančiareň

Rozvíjajte svoje schopnosti

Diamantový klub je pre tých, ktorých tanec baví, chcú pravidelne tancovať a učiť sa stále niečo nové.  Diamantový klub býva raz do týždňa,  90 minút pod dohľadom skúsených trénerov.
Aktuálne pravidelne vo štvrtky v čase 19:15 – 20:45.

Pravidelná tančiareň - každý utorok v čase 19:15 - 20:45

Potom je Tančiareň určená práve pre Vás! Pod dozorom skúseneho lektora si môžete zopakovať svoje tanečné variácie, prípadne si nechať vysvetliť „zabudnuté kroky“.

Každý utorok v tanečnej sále TŠ Plešinger v čase 19:15 – 20:45, vstupné 5€ za osobu.  Teší sa na Vás Karol Korman. Overiť si, či v konkrétny deň tančiareň prebieha si môžete na korman.karol@gmail.com

Súkromné hodiny tanca s lektorom.

Učiteľ tanca len pre Vás

Súkromné hodiny sú vhodné pre jednotlivcov, páry či malé skupiny. Na súkromných hodinách Vás naučíme tanec či tance, ktoré si sami vyberiete. Na súkromnú hodinu je nutné sa objednať vopred telefonicky na telefónnom čísle 0903804051  emailom či cez prihlášku.

Cena jednej lekcie (50 min.) je 40€ . 

V prípade, že by chcelo súkromnú hodinu absolvovať viac párov súčasne, kontaktujete nás prosím na našich telefónnych číslach.

Prvý svadobný tanec

Ukážte, čo vo Vás je

Tanečná škola Plešinger Vám ponúka možnosť, ako potešiť a prekvapiť Vašich svadobných hostí, rodinu, priateľov a známych na Vašej svadobnej hostine.

Prvý svadobný tanec by mal byť príjemnou spomienkou na Váš svadobný deň! Pri prvom svadobnom tanci nejde o dokonalé tanečné výkony ako v Let`s Dance, ale skôr o akýsi rituál, ktorý sa stane súčasťou Vášho manželského sľubu, ktorý si v tento Váš veľký deň dáte. A ak sa naň dostatočne včas pripravíte, určite si ho užijete a potešíte svadobných hostí.

V našej tanečnej škole, Vám zostavíme choreografiu Vášho prvého spoločného manželského tanca na hudbu, ktorá sa Vám páči a prispôsobíme ju Vašim tanečným schopnostiam. 

Cena za tanečnú choreografiu sa odvíja od počtu absolvovaných hodín. Základná cena je 40€ za jednu lekciu (50min.)

Čo o nás povedali klienti?

Dobrý večer p. Plešinger, chcela by som sa Vám poďakovať za krásnu choreografiu, ktorú ste nám urobili. V sobotu sme mali svadbu a bol to ohromný zážitok nielen pre nás novomanželov, ale aj pre všetkých svadobných hostí. Počas celého tanca nás sprevádzal aplauz a veľa ľudí od dojatia normálne plakalo. Myslím, že sme to odtancovali slušne a že budeme mať do konca života na čo spomínať. Ešte raz ďakujeme.
S pozdravom
Mária a Juraj
Príjemný dobrý deň pán Plešinger, chceme sa Vám poďakovať za choreografiu k nášmu svadobnému tancu. Odtancovali sme to možno aj s nejakými drobnými chybičkami 🙂 ale nikto si nič nevšimol a zožali sme obrovský aplaus, nakoľko toto od nás nikto nečakal 🙂 Dokonca sme dostali i pochvalu od kapely, že v ich histórií hrania na svadbách ešte nikto nemal taký svadobný tanec 🙂 Prajeme vám i naďalej veľa úspechov vo vašej tanečnej škole a veľa spokojných klientov.
manželia Tavačovci

Tanečné kurzy pre hotely a kúpele

Čo Vám ponúkame

Tanečná škola Plešinger má už dlhoročnú tradíciu, tisíce spokojných klientov a bohaté skúsenosti, ktoré chceme ponúknuť aj Vám, vo forme tanečného kurzu pre Vašich hotelových či kúpeľných hostí.

Vaši klienti si k Vám prišli oddýchnuť, relaxovať, využívajú kúpeľnú liečbu alebo sa u Vás ubytovali počas zimnej lyžovačky či sezónnej turistiky. Väčšina aktivít je časovo rozvrhnutá do predpoludia a poobedia, poprípade závislá od počasia. My Vám ponúkame vytvoriť im podmienky pre aktívny oddych a príjemný relax počas večerov priamo vo Vašich priestoroch.

Ponúkame Vám možnosť komplexného či čiastočného zabezpečenia spoločenských večerov pre Vašich klientov vo forme minikurzu výuky spoločenských tancov. Rozsah kurzu, čo do času a obsahu je variabilný a je možné ho upraviť podľa Vašich možností a možností Vašich hostí. 

Pokiaľ by mal kurz viac lekcií, mohol by byť ukončený slávnostným záverečným večierkom s kultúrnospoločenským programom, tanečnou súťažou a tanečnou zábavou.

Kontakt

Prihláste sa

Tanečné kurzy pre dospelých

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prihláste sa

PRVÝ SVADOBNÝ TANEC

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.