Kurzy pre mládež

Venčeky pre stredoškolákov

Aktuality

Tanečná škola Plešinger PRERUŠUJE venčekové tanečné kurzy pre mládež s platnosťou od utorka 6.10. 2020 až do 18.10.2020. Opäť (ak to situácia dovolí) budeme tancovať od pondelka 19.10. K tomuto rozhodnutiu sme dospeli po konzultácii s RUVZZA. Aj napriek tomu, že aktuálne sú povolené hromadné podujatia do 50 osôb v súčasnej situácii je rozumnejšie dať si pauzu a naplno to roztancovať, keď to bude možné.

Máte za sebou tri lekcie, naučili ste sa tance, ktoré si môžete preskúšať napríklad cez prestávku v škole 😉 Nezabúdajte, že tanec je radosť! Tešíme sa na Vás už čoskoro!

Tanečné kurzy

Základný kurz

Klasický "venčekový" tanečný kurz pre mládež so slávnostným večerom pre rodičov.

Strieborný kurz

Baví Ťa tanec? Chceš sa naučiť viac? Pre teba je tu Strieborný kurz, kde sa môžeš rozvíjať.

Základný kurz

Čo vás čaká

Základný kurz spoločenského tanca a spoločenskej výchovy pre mládež. Tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií týchto najznámejších štandardných a latinsko-amerických tancov.

Kurzy sa organizujú pravidelne dvakrát do roka v jesennom (september-december) a jarnom turnuse (január-marec). V prípade dostatočného záujmu sa konajú aj letné kurzy (apríl-jún).

Kurzy sú obohatené o minikurz spoločenského správania a minikurz stravovania. Každý kurz trvá 10 lekcii x 90 min. 1 x týždenne.

Aktuálna cena kurzu 75€ za osobu.

Máte otázky?

Pre bližsie informácie o kurzoch nás kontaktujte telefonicky či e-mailom. 

Strieborný kurz

Posuň sa ďalej

V tanečnom kurze sa zameriavame na zvýšenie tanečnej úrovne a techniky.  Do tancov pridávame nové variácie a prvky.

Účelom kurzu je zvýšenie tanečnej úrovne tancov „Základného kurzu“ o nové figúry a variácie. K tancom ktoré poznáte pridáme nové druhy ako samba, rumba či quickstep. 

Kurzy sa organizujú pravidelne dvakrát do roka v jesennom (september-december) a jarnom turnuse (január-marec). V prípade dostatočného záujmu sa konajú aj letné kurzy (apríla-jún).
Strieborný kurz trvá 10 lekcii x 90 min. 1 x týždenne.

Aktuálna cena kurzu 75€ za osobu.

Kontakt

Napíšte nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Prihláste sa

Tanečné kurzy pre mládež

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.