Svadby

Hľadáte sálu pre Vašu svadobnú hostinu v Žiline?

Služby

Čo vám zabezpečíme

V priestoroch s vlastnou kuchyňou a domácou stravou, v príjemnom nerušenom prostredí s profesionálnym personálom, za cenu už od 45€ Vám pre Vašu hostinu ponúkame prípravu jedla, prenájom priestorov i výzdobu sály. Priestory sú vhodné pre skupiny 40 až 90 osôb.

Vy si môžete priniesť vlastný: alkohol, nealko, zákusky, slané …

Prípitok

Káva

Prenájom priestorov

Jedlo (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, bufet)

Základnú prípravu slávnostnej tabule a priestorov

Personál a iné podľa vzájomnej dohody.

6 osôb

na box

osôb na sálu

17,4 x7,8 m

rozmer parketu

Možnosti sedenia pri svadobnej hostine

Tanečná sála sa primárne používa na výuku spoločenského tanca, a preto je vždy čistá, nezafajčená. Má kvalitný bukový parket a príjemnú atmosféru. Na sedenie sa dajú využiť stoly zoradené do tvaru „U“, „E“ a pri menších svadbách či oslavách „T“, ale takisto aj pohodlné boxy, ktoré sú po okraji sály a sú vhodné hlavne pre deti a mládež. Rozvrhnutie stolov a umiestnenie hudby v sále zabezpečí, že sa všetko dôležité deje v jednej miestnosti a môžete sa porozprávať aj si zatancovať.

Rozpočet svadobnej hostiny

Ak máte záujem, môžeme Vám vypracovať predbežnú cenovú ponuku na základe Vami vyplneného formulára, kde uvediete základné informácie potrebné pre kalkuláciu. Po zaslaní formulára Vám automaticky aj rezervujeme Vami požadovaný termín (pokiaľ už nie je rezervovaný.) Bude pre Vás rezervovaný dovtedy, kým oň neprejaví záujem niekto iný. V tom prípade bude potrebné uhradiť NEVRATNÚ zálohu, ktorá Vám bude odpočítaná z ceny svadobnej hostiny. Po zaplatení zálohy sa už nemôže stať, že Vami vybraný termín ponúkneme niekomu inému.“

Hostia

Výber jedál

Odoslanie

• Hostia
  • Výber jedál
  • Odoslanie

Kontaktné údaje

Meno

Telefón

Informácie o svadbe

Počet osôb

Z toho detí

Predjedlo

Vyberte si z našej ponuky predjediel

Vprípade že ste si nevybrali z našej ponuky napíšte vlastné jedlo

Polievka

Vyberte si z našej ponuky polievok

Vprípade že ste si nevybrali z našej ponuky napíšte vlastné jedlo

Hlavné jedlo

Napíšte nám požiadavky na hlavný chod. Je možné vybrať zo svadobného menu.

Bufetové stoly

Napíšte nám požiadavky na hlavný chod. Je možné vybrať zo svadobného menu.

Doplňujúce informácie