Reštaurácia

Denne je na výber z minimálne 3 druhov hotových jedál.

reštaurácia rondel žilina

Jedálny lístok

Vážení zákazníci! Vzhľadom k súčastnej situácii sme sa rozhodli reštauráciu Rondel od pondelka 16. marca zatvoriť. Opäť otvoríme, keď to situácia dovolí.

ALERGÉNY: 1.Obilniny obsahujú lepok /t.j.pšenica,jačmeň,ovos/ a výrobkyz nich, 2.Kôrovce a výrobky z nich, 3.Vajcia a výrobky z nich, 4.Ryby a výrobky z nich, 5.Arašidy a výrobky z nich, 6.Sójové zrná a výrobky z nich, 7.Mlieko a výrobky z nich, 8.Orechy a výrobky z nich, 9.Zeler a výrobky z neho, 10.Horčica a výrobky z nej, 11.Sézamové semená a výrobky z neho, 12.Oxid siričitý siričitany v koncentátoch vyšších ako 10 mg/kg

stoly v reštaurácii rondel

50 miest

kapacita

3 druhy

hotových jedál

5 min

od centra

Reštaurácia

Jedlo ako od mamy

Reštaurácia Rondel sa nachádza kúsok od centra mesta pri kruhovom objazde známom ako Rondel. Fungujeme ako obedová reštaurácia, v pracovných dňoch pripravujeme polievku a tri hotové jedlá za prijateľné ceny. Obedy podávame v čase od 10:30 do 13:30, na kávičku či nealko sa u nás môžete zastaviť od 9:00 do 14:00.
        Naša kuchyňa je zameraná skôr na klasické jedlá, slovenskú kuchyňu ale občas ponuku ozvláštnime aj modernými jedlami, či ľahšími šalátmi.
        Počet porcií sa síce snažíme „odhadnúť“ ale nie vždy sa nám to darí na 100%, preto budeme radi ak si svoje jedlo objednáte deň vopred do 14:00 na 0904575251 alebo info@tanecnaskola.sk
        V čase obeda ponúkame 50 miest na sedenie a v sále vieme zabezpečiť svadobnú hostinu či rodinnú oslavu pre 30 – 90 osôb ale aj firemné školenia, plesy, stretávky po rokoch, poslednú prednášku pre končiacich vysokoškolákov či imatrikulácie pre stredoškolákov.

Rezervovať stôl?

• Reštaurácia Rondel
          Závodská cesta 6
          010 01 Žilina

Napíšte nám

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.