Kurzy pre mládež

Venčeky pre stredoškolákov

Aktuality

Tanečné kurzy pre mládež sa pomaly blížia do finále. Čakajú nás slávnostné záverečné venčekové večierky. Nové tanečné kurzy otvoríme v septembri ale prihlášku si môžete poslať už teraz online 🙂

Tanečné kurzy

Základný kurz

Klasický "venčekový" tanečný kurz pre mládež so slávnostným večerom pre rodičov.

Strieborný kurz

Baví Ťa tanec? Chceš sa naučiť viac? Pre teba je tu Strieborný kurz, kde sa môžeš rozvíjať.

Základný kurz

Čo vás čaká

Základný kurz spoločenského tanca a spoločenskej výchovy pre mládež. Tanečný kurz obsahuje výuku základných krokov a variácií týchto najznámejších štandardných a latinsko-amerických tancov.

Kurzy sa organizujú pravidelne dvakrát do roka v jesennom (september-december) a jarnom turnuse (január-marec). V prípade dostatočného záujmu sa konajú aj letné kurzy (apríl-jún).

Kurzy sú obohatené o minikurz spoločenského správania a minikurz stravovania. Každý kurz trvá 8 lekcii x 90 min. 1 x týždenne.

Cena kurzu pre rok 2024 je 110€ za osobu.

Máte otázky?

Pre bližsie informácie o kurzoch nás kontaktujte telefonicky či e-mailom.

Strieborný kurz

Posuň sa ďalej

V tanečnom kurze sa zameriavame na zvýšenie tanečnej úrovne a techniky.  Do tancov pridávame nové variácie a prvky.

Účelom kurzu je zvýšenie tanečnej úrovne tancov „Základného kurzu“ o nové figúry a variácie. K tancom ktoré poznáte pridáme nové druhy ako samba, rumba či quickstep.

Kurzy sa organizujú pravidelne dvakrát do roka v jesennom (september-december) a jarnom turnuse (január-marec). V prípade dostatočného záujmu sa konajú aj letné kurzy (apríla-jún).
Strieborný kurz trvá 8 lekcii x 90 min. 1 x týždenne.

Cena kurzu je 110€ za osobu.

Prihláste sa

Tanečné kurzy pre mládež

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.