Služby

V našej budove si môžete prenajať priestory pre svoje eventy alebo navštíviť reštauráciu Rondel

Agentúra 23

Prenájom priestorov a zabezpečenie kultúrnych akcií

Ponúkame svoje služby firmám, ale i jednotlivcom. Podľa požiadavky zákazníka dokážeme zabezpečiť rôzne akcie na kľúč či kultúrny program na rôzne podujatia.

Hľadáte priestor pre rodinnú oslavu pre 30 – 90 osôb alebo firemné školenia, plesy, stretávky po rokoch, poslednú prednášku pre končiacich vysokoškolákov, imatrikulácie pre stredoškolákov?

Vyberte si z našej ponuky a v prípade, že nenájdete to, čo hľadáte kontaktujte nás a my pre Vás urobíme maximum.

6-8 osôb

na box

osôb na sálu

17,4 x7,8 m

rozmer parketu

Hľadáte sálu pre Vašu svadobnú hostinu v Žiline?
Máme pre Vás presne to, čo hľadáte:
Krásnu tanečnú sálu s bukovým parketom, neďaleko od centra mesta s výbornou domácou kuchyňou a perfektným servisom vhodnú pre 30 – 90 osôb.

Vo vlastných priestoroch s vlastnou kuchyňou a domácou stravou, v príjemnom nerušenom prostredí s profesionálnym personálom, za výbornú cenu Vám pre Vašu svadbu ponúkame komplexné služby zabezpečenia svadobnej hostiny.

Viac informácii získate na podstránke svadby.

Pre Vaše kultúrne podujatia, firemné večierky, plesy či iné kultúrno-spoločenské akcie Vám ponúkame vysoko kvalitný tanečný program.  Môžete si vybrať z našej ponuky alebo nás kontaktujte pre individuálnu ponuku.

Ponuka tanečného programu vo formáte .pdf

• oslavy narodenín
  • výročia
  • veľké rodinné stretnutia
  • firemné večierky
  • firemné prezentácie
  • koncoročné kapustnice
  • odborové schôdze
  • športové a vedomostné súťaže
  • schôdze záujmových združení
  • koncerty
  • a iné

Fotografie, video sály, možnosti rozmiestnenia stolov pri rôznych podujatiach nájdete na tomto odkaze: http://bit.ly/salarondel

Pre individuálnu ponuku nás prosím kontaktujte.

Pravidelne organizujeme plesy Tanečnej školy a radi takýto skvelý ples pomôžeme zorganizovať pre Vašu firmu, či záujmové združenie.

V našich priestoroch dokážeme zabezpečiť ples s kapacitou do 120 ľudí „aj na kľúč“ presne podľa Vašich prianí a predstáv. Prenajmeme a vyzdobíme sálu, zabezpečíme menu večera z našej kuchyne, pripravíme scenár celého večera vrátane kultúrneho programu.

Neváhajte a kontaktujte nás.

Plánujete pre deti Vašich zamestnancov Deň Detí?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť  toto podujatie na kľúč. Počas dňa budú pre Vaše deti pripravené rôzne športové súťaže, hry, diskotéka, občerstvenie. Scenár DŇA DETÍ v sebe zahŕňa:

• športové súťaže o diplomy, medaily, ceny či sladké odmeny
    • streľba zo vzduchovky
    • beh vo vreci
    • hod na cieľ
    • hod do terča
    • hod kruhmi
    • chodenie na chodúľach
    • sladké preteky
    • hod šípkami
    • beh s loptičkou na lyžičke
    • skok z miesta
  • opekanie špekačiek na ohni
  • súťaž v kreslení pre rôzne vekové kategórie
  • vozenie detí na koňoch
  • detská diskotéka
  • športové hry
    • volejbal
    • bedbinton
    • futbal

Scenár programu je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka a je možné ho doplniť o

• Maľovanie na tvár
  • Divadlo pre deti
  • Klauna
  • Nafukovací skákaci hrad
  • alebo iné aktivity

Pre rodičov doporučujeme ako doplnkový program driemanie v tieni stromov či opaľovanie sa na slniečku.

Neváhajte nás kontaktovať.

Zorganizujte IMATRIKULÁCIE pre Vašich prvákov v priestoroch Tanečnej školy. Máme pre Vás k dispozícii tanečnú sálu s pódium s ozvučením.

Pre voľné termíny nás prosím kontaktujte.

Máte otázky?

Radi Vám ich zodpovieme na niektorom z našich telefónnych čísel alebo e-maile.

stoly v reštaurácii rondel

50 miest

kapacita

3 druhy

hotových jedál

5 min

od centra

Reštaurácia

Výborné obedy

Reštaurácia Rondel sa nachádza pri kruhovom objazde známom ako Rondel. Fungujeme ako obedová reštaurácia, v pracovných dňoch pripravujeme polievku a tri hotové jedlá za prijateľné ceny. Obedy podávame v čase od 10:30 do 13:30, na kávičku či nealko sa u nás môžete zastaviť od 9:00 do 14:00.
Naša kuchyňa je zameraná skôr na klasické jedlá, slovenskú kuchyňu ale občas ponuku ozvláštnime aj modernými jedlami, či ľahšími šalátmi.